O nas

Studio Acreno narodziło się dwa lata temu. Właśnie wtedy podjęliśmy decyzję o stworzeniu firmy, która nie będzie ograniczała się do produkcji wizytówek takich samych, jak inne, ale zaproponuje swoim klientom unikatowe rozwiązania. Od samego początku mieliśmy świadomość tego, że nasz pomysł na biznes może się spodobać, musimy jednak przyznać, że sami byliśmy zaskoczeni tym, jak bardzo potrzebne są świadczone przez nas usługi.

z40Na szczęście, tworząc nasze studio obiecaliśmy sobie nawzajem, że nigdy nie będziemy zadowoleni z tego, co już nam się udało osiągnąć. To nieco dziwne założenie, wydaje się nam jednak, że może być one postrzegane jako klucz do sukcesu. Owszem, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i z tego, że oferowane przez nas rozwiązania cieszą się popularnością, wychodzimy jednak z założenia, że zawsze możemy coś poprawić i zrobić lepiej niż miało to miejsce do tej pory.

Nasza filozofia

Tworząc studio Acreno uznaliśmy, że nasza praca będzie miała sens tak długo, jak długo będzie ona również naszą pasją. To właśnie dlatego nie zamykamy się na osoby, które mają oryginalne pomysły i chcą się z nami nimi podzielić. Nieustannie staramy się również doskonalić nasze umiejętności. Klienci, którzy nam zaufali, zasługują na rozwiązania niezawodne, skuteczne i naprawdę atrakcyjne wizualnie, a tworzenie takich projektów wymaga umiejętności i wiedzy.